Meble do sypialni

Sypialnia to jedno z najbardziej prywatnych pomieszczeń w Waszym domu. To Wasza oaza spokoju i wytchnienia, do której dostęp macie tylko Wy. Warto to wykorzystać i urządzić swoją sypialnię tak, jak od zawsze marzyliście. Chętnie Wam w tym pomożemy, wykonując najpiękniejsze meble sypialniane.

W ofercie posiadamy łóżka, szafy pod zabudowę, szafki nocne, komody i toaletki. Projektujemy zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne. Do wykonanych przez nas łóżek bez trudu zakupią Państwo odpowiadające rozmiarami materace i stelaże. Na Państwa życzenie również możemy dostarczyć wybrane materace, zdejmując z Państwa barków konieczność ich transportu. Meble do sypialni wykonujemy z płyt drewnopochodnych, a stelaże łóżek są produkowane z litego, bardzo wytrzymałego drewna. Zapewnia to maksymalną wytrzymałość konstrukcji, chroniąc ją przed odkształceniami pod wpływem obciążenia.

Meble do sypialni Toruń na wymiar to kolejna okazja do tego, aby optymalnie wykorzystać mieszkanie. Zabudowa wnęk szafami z drzwiami przesuwnymi, zabudowa garderób, a także wiele innych, indywidualnych projektów – to wszystko znajduje się w naszej ofercie. Przed akceptacją oferty i przystąpieniem do realizacji projektu, przygotujemy dla Państwa realistyczną wizualizację projektu, obejmującą wybrane kolory, materiały i fakturę frontów.

Polecamy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również hotelom, pensjonatom, ośrodkom wypoczynkowym, oferując możliwość negocjacji cen przy większych zamówienia oraz korzystne rabaty dla stałych klientów.