Pozostałe usługi

Pomiary – przed przystąpieniem do projektowania mebli na wymiar, konieczny jest dokładny pomiar pomieszczeń. Obejmuje on wszystkie załamania ścian, wnęki oraz różnice w wysokości pomieszczeń. Pomiary wykonujemy przy użyciu bardzo dokładnych urządzeń laserowych, gwarantujących uzyskanie precyzyjnych wyników, zgodnych z rzeczywistym stanem pomieszczenia. Działamy na terenie miasta Toruń.

Projekt mebli – projektujemy meble na wymiar i pod zabudowę. Specjalizujemy się w projektach mebli nowoczesnych i klasycznych. Uwzględniamy Państwa potrzeby, sugestię i możliwości każdego pomieszczenia. Do zamówionych projektów otrzymują Państwo komputerowe wizualizacje, pokazujące jak meble będą wyglądać w rzeczywistości.

Wycena mebli – mają Państwo własny projekt mebli, na podstawie którego chcą wycenić ich realizację? Mogą go Państwo do nas wysłać, a przygotujemy dla niego kalkulację kosztów robocizny i materiałów.

Transport mebli – dysponujemy własnymi środkami transportu, samochodami dostawczymi, którymi transportujemy meble na terenie całego kraju. Nasi pracownicy dokonają wniesienia mebli do mieszkania, umożliwiając Państwu ich sprawdzenie i odebranie gotowej pracy.

Montaż mebli – wiele mebli wymaga montażu na miejscu u klienta. W szczególności dotyczy to mebli kuchennych na wymiar oraz szaf pod zabudowę. Montaż mebli mogą Państwo wykonać samodzielnie, pod warunkiem dysponowania odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami. Zdecydowanie jednak doradzamy skorzystanie z usług naszej firmy. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w montażu mebli, wykonującą tę pracę szybko i dokładnie.