Meble wypoczynkowe

Odpoczynek jest bardzo ważny w naszym życiu. Nic tak nie poprawia humoru jak odpoczynek w swoim mieszkaniu po wyczerpującym dniu w pracy. Właśnie do tego celu zostały stworzone meble wypoczynkowe. W naszej ofercie znajdą Państwo ich bardzo szeroki wybór.

Polecamy Państwu najwyższej jakości kanapy, narożniki, sofy, a także fotele oraz pufy. Meble tapicerowane są trwałymi i odpornymi na zużycie materiałami, dostępnymi w bardzo dużym wyborze wzorów i gatunków. Wypełnienie naszych mebli stanowi wytrzymała pianka o dużej gęstości. Dzięki jej zastosowaniu, meble nawet po wielu latach użytkowania zachowują pierwotny kształt i wygodę użytkowania.

Oprócz mebli własnej produkcji, współpracujemy z renomowanym salonem meblowym z Torunia dostarczającym dla naszych klientów niebanalnych i designerskich mebli. Meble te mogą w idealny sposób dopełnić wnętrza Państwa mieszkań i stanowią idealne dopełnienie naszej bogatej oferty.

Czym się kierować podczas wyboru mebli wypoczynkowych do swojego mieszkania? Przede wszystkim jego wielkością i wystrojem. Jesteśmy w stanie dopasować wygląd kanapy, sofy lub narożnika do przyszłego projektu wnętrz. Atrakcyjne kolory materiałów tapicerskich, różne faktury i możliwość łączenia różnych tkanin w jednym meblu. To wszystko pozwala Państwu dowolnie kształtować każdy projekt, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju.

Nowością w naszej ofercie są meble wypoczynkowe Toruń z zagłówkami – kanapy i narożniki, oraz rozkładane fotele wypoczynkowe, mogące pełnić rolę awaryjnego miejsca do spania. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem mebli wypoczynkowych, ale nie są jeszcze zdecydowani na konkretny model, zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawimy kilka ciekawych propozycji wraz z kalkulacją cenową i możliwymi wariantami modyfikacji.