O nas

Rafex Meble – to firma z wieloletnimi tradycjami w projektowaniu i produkcji mebli każdego typu. Meble to nasza rodzinna tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Obecnie nasza oferta obejmuje meble kuchenne, wypoczynkowe, sypialnie, a także meble biurowe. Wszystkie nasze realizacje są przykładem rzemieślniczego kunsztu, dokładności i najlepszej jakości materiałów. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Toruń i tu produkujemy wszystkie meble.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy szeroki wybór projektów oraz możliwość zamówienia mebli indywidualnych, pod wymiar. Produkcja wszystkich mebli odbywa się w naszym warsztacie stolarskim, wyposażonym w nowoczesne urządzenia, obsługiwane przez doświadczonych pracowników. Chcąc zapewnić Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, oferujemy kompleksową współpracę od projektu, poprzez wykonawstwo aż po transport i montaż mebli w Państwa domu, mieszkaniu lub biurze.

Być może nie należymy do najtańszych na rynku. Ale czy rzeczywiście poszukują Państwo tanich, a co za tym idzie nietrwałych mebli, które już po kilku latach mogą nadawać się do wymiany? Wychodzimy z założenia że nie. Jesteśmy wierni swoim tradycjom i doświadczeniu, które mówi że klienci doceniają naszą jakość. Stoją za nią najlepsze materiały, okucia i solidność naszej pracy. To wszystko ma swoją cenę, która będzie Państwu niezawodnie służyć przez wiele kolejnych lat.

Jeżeli są Państwo zainteresowanie zamówieniem nowych, trwałych i przepięknych mebli, zapraszamy do współpracy. Z myślą o Państwa zadowoleniu przygotujemy projekt mebli, przedstawimy dostępne materiały i skalkulujemy całe zamówienie.